Родини загиблих у пожежах на Луганщині отримають компенсації

Держава виплатить по 200 тисяч гривень сім’ям п’ятьох загиблих у пожежі в Луганській області. Про це у коментарі hromadske повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай. Також він нагадав, що по 300 тисяч мешканці постраждалих сіл отримають на відновлення чи купівлю будинків, 50 тисяч на ремонт і 20 тисяч людям, які «були на місці й постраждали». Очільник області повідомив, що повністю згоріли та пошкоджені будинки є у селі Смолянинове та у дачному кооперативі. Для отримання компенсацій за житло люди повинні мати документи про власність на нього. Тим, які цих документів не мають, допоможуть їх отримати.

Пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Правоохоронці розглядають три версії пожеж в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал. Також перевіряють версію про можливе попадання снаряду з непідконтрольної території.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/pozhezha-na-luganshini-stalo-vidomo-yaki-kompensaciyi-otrimayut-rodini-zagiblih

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *