RADIO7

#добреналаштоване

Потрісканий асфальт. Ужгородці обурені якістю ремонту на вул. Перемоги

Потрісканий асфальт. Ужгородці обурені якістю ремонту на вул. Перемоги

На вулиці Перемоги, в Ужгороді, тривають ремонтні роботи, у зв’язку з чим ускладнився рух авто-транспортних засобів. Місцеві мешканці обурені якістю ремонту, адже уже на 3-й день асфальтне покриття потріскалося. Кажуть: недотримані технічні вимоги. У міській раді запевняють – роботи у підрядника не прийняли, кошти за них він наразі не отримає. Проїзд цією вулицею буде відновлено до звичайного режиму одразу ж після завершення ремонтів.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Де є, значить, місця просідання чи пошкодження проїжджої частини, ця робота не прийнята департаментом міського господарства, відповідно, там роботи продовжуються далі на всій ділянці – від перехрестя Баб’яка-Легоцького до початку населеного пункту Сторожниця. Роботи будуть проводитися дальше, тому ці, що там є пошкоджені місця – вони не прийняті. Буде завершена робота, тоді ми будемо приймати повністю з відповідними актами, про виконані роботи, будемо в повному обсязі проплачувати, якщо будуть виявлені недоліки, ці роботи оплачувані не будуть.

Внаслідок дорожніх робіт, буде змінено кінцеву зупинку кількох автобусів, які проїжджають вулицею Перемоги.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

У зв’язку з тим, що була перекрита ділянка вулиці Перемоги до Сторожниці, відповідно вони не могли далі проїхати, вони зупинялися на вулиці Баб’яка, біля колишньої будівлі хлібзаводу. Невеликі технічні незручності, але поремонтуєм – зробимо. У нас з вересня вже будуть їздити автобуси, 10 автобусів, стомістні.

Таким чином, із 26 червня рух автобусів на міських маршрутах № 3, 8, 14, 21, 22 та 156 розпочинатиметься та завершуватиметься на зупинці «вулиця Чорновола».

Leave a Reply