Поспішати не треба. Tesla відклала виробництво вантажівки Semi

Збірка електричного вантажівки Tesla Semi стартує в 2020 році, але де – досі не ясно. Початковий план передбачав, що Tesla Semi встане на конвеєр в 2019, але поки машіну ще тестують, пише Electrek .

Джером Гіллен, президент автомобільної компанії Tesla і глава програми Tesla Semi, сказав, коли його запитали про випуск електричного вантажівки: “У наступному році ми запустимо виробництво. Ми дуже задоволені, ми активно їздимо на вантажівках, і я думаю, що поки у нас дивовижний успіх “.

Це перший раз, коли Tesla підтвердила, що виробництво було відкладено до наступного року. Крім того, компанія все ще не підтверджує місце розташування виробництва для електричної вантажівки. Джером Гіллен згадав, що трансмісія і акумулятори будуть вироблятися на заводі Gigafactory 1 в Неваді.

“Місцезнаходження ще не визначено, але абсолютно ясно, що ми зробимо все батареї і трансмісії в Ріно, штат Невада”, – сказав він. Керівник підрозділу також сказав, що в даний час вони випробовують електричні вантажівки з максимальними навантаженнями і вносять покращення в конструкцію.

Компанія оголосила про перенесення початку виробництва досить своєчасно, тому що деякі компанії вже оформили попереднє замовлення. Ці компанії не можуть чекати нескінченно, щоб модернізувати свій парк, і тому їм потрібно, щоб Tesla чітко представляла свої виробничі плани. Маск раніше говорив, що Tesla прагне виробляти 100 000 електричних вантажівок на рік.

Джерело: https://techno.nv.ua/ukr/auto/pospishati-ne-treba-tesla-vidklala-virobnictvo-vantazhivki-semi-50018778.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *