RADIO7

#добреналаштоване

Посол назвав строки зустрічі Зеленського і Трампа

Посол назвав строки зустрічі Зеленського і Трампа

Зустріч президента України Володимира Зеленського і Дональда Трампа, президента США, можлива після 21 липня. Про це заявив посол України в Вашингтоні Валерій Чалий, повідомляє “Укрінформ“.

Він додав, що важлива не тільки дата, а й зміст перемовин.

“Президент України отримав запрошення президента США Дональда Трампа, яке має чіткі сигнали. Мені дуже подобається його зміст – про стратегічне партнерство, про те, що президент США і Сполучені Штати підтримують Україну, і яке містить запрошення відвідати Білий дім”, – зазначив дипломат.

Він уточнив, що йдеться про найближчі місяці.

“Ми сподіваємося, що мова йде про (період, – ред.) одразу після виборів. У нас зараз відбувається виборчий процес, і після виборів, сподіваюсь, не затягуючи, в серпні – це залежить від графіка президента України, який очевидно має насичену програму – ми будемо мати таку важливу зустріч у Вашингтоні”, – зауважив дипломат.

Нагадаємо, Адміністрація президента спростувала інформацію про строки зустрічі Володимира Зеленського з Дональдом Трампом. В АП заявили, що Борис Тизенгаузен, який назвався позаштатним радником президента і назвав строки зустрічі Зеленського з Трампом, не є членом його команди. Однак в адміністрації підтвердили, що зустріч буде. Тизенгаузен говорив, що зустріч запланована на 28-29 червня.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/posol-nazval-sroki-vstrechi-zelenskogo-trampa-1560407570.html

Leave a Reply