RADIO7

#добреналаштоване

Посли ЄС погодили санкції проти підозрюваних в отруєнні Скрипаля

Посли ЄС погодили санкції проти підозрюваних в отруєнні Скрипаля

Посли Євросоюзу погодили санкції проти 4 агентів розвідки Росії, серед яких двоє підозрюваних в отруєнні екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля та його доньки.

Про це повідомив кореспондент «Радіо Свобода» у Брюсселі Рікард Йозвяк.

Тепер погоджені послами санкції має затвердити Євросоюз, що очікується в понеділок 21 січня. У санкційному списку також є п’ятеро громадян Сирії.

Раніше США запровадили санкції проти підозрюваних в отруєнні Скрипаля агентів ГРУ.

Нагадаємо, що в березні 2018 року 66-річний громадянин Росії, колишній розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням. З ним була його донька Юлія. Як з’ясували міжнародні слідчі та британська лабораторія, їх отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новічок».

Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля. Лондон звинуватив в отруєнні агентів ГРУ Руслана Боширова та Олександра Петрова. Однак журналісти-розслідувачі з’ясували, що їхні справжні імена Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга.

Після отруєння Британія видворила російських дипломатів. Також Британія заявила про замороження російських активів у країні. Повідомлялося, що санкції можуть зачепити найближче оточення Путіна.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/posli-yes-pogodili-sankciyi-proti-pidozryuvanih-v-otruyenni-skripalya

Makhanets Alex

    Leave a Reply