RADIO7

#добреналаштоване

Посли ЄС погодили продовження санкції стосовно окупованого Криму

Посли ЄС погодили продовження санкції стосовно окупованого Криму

Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу (Coreper) погодив рішення продовжити ще на рік заборону європейським компаніям вкладати інвестиції в окупований Росією Крим та імпортувати товари з півострова. Про це у мікроблозі Twitter повідомив постійний представник України при Європейському Союзі Микола Точицький. «Вітаю погодження постійними представниками країн ЄС рішення про продовження «кримських санкцій» та сподіваюсь на його швидке затвердження Радою ЄС. Закликаю ЄС посилити тиск на РФ у відповідь на нові репресії проти кримських татар і указ керівництва РФ про «паспортизацію» українців Криму», – зазначив Точицький.

Нагадаємо, минулого року Рада ЄС продовжила до 23 червня 2019 року заборону європейським компаніям інвестувати в анексований Росією Крим. Санкції включають заборону на імпорт продукції, що походить з Криму, до країн Євросоюзу, а також заборону на інвестиції та капіталовкладення в Криму. Це означає, що жоден європеєць або зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або підприємства в Криму, фінансувати кримські компанії або постачати послуги. Забороняється здійснення туристичних послуг, зокрема європейські круїзні кораблі не можуть зв’язуватися з усіма кримськими портами, окрім надзвичайних ситуацій. Також забороняється здійснювати експорт певних товарів і технологій кримським компаніям, а також застосовувати ці товари і технології на транспорті, у телекомунікаціях, в енергетичному секторі, зокрема для дослідження, розвідки й видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів, забороняється забезпечувати технічною допомогою, посередницькими операціями, будівничими та інженерними послугами, що пов’язані з інфраструктурою у цих секторах.
Джерело: https://www.unian.ua/politics/10583346-posli-yes-pogodili-prodovzhennya-sankciji-stosovno-okupovanogo-krimu.html

Leave a Reply