З 2015 року на Закарпатті триває зниження показника народжуваності. У 2018 кількість новонароджених склала 13 995 осіб. А це майже на 500 менше, ніж попереднього року. Усі районні центри краю пропонують батькам отримати свідоцтво про народження малюка прямо у пологовому будинку, а для цього важливо вже там визначитися з ім’ям дитини. Закарпатці впродовж минулого року обирали досить традиційні імена для дітей. Проте не обійшлося і без екзотики. Дівчат називали Каталіна, Аделіна, Надіра, Аврора, Данута, Лея. Для хлопчиків обирали лука, Болдіжар, Річард, Раду, Мухамед, Рубен. Наразі обмежень для імен батьки не мають.
Leave a Reply