Нападник ховається в лісі Решетилівського району
Нападник Роман Скрипник відпустив поліцейського і зараз переховується. Він ховається в лісі Решетилівського району.
Про це повідомляє “Суспільне”.
Наразі поліція його розшукує.
Зазначимо, станом на 15:00 правоохоронці перевіряли усі автівки, що їхали дорогою з Великих Сорочинців до Миргорода. У всіх подорожувальників перевіряли документи, просили відкривати багажники автівок.
Підкреслимо, головний спеціаліст відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна в ефірі “Україна 24” заявила, що правоохоронці не знають про те, що Скрипник уже відпустив заручника. Вона також зазначила, що цю інформацію перевірять.
Крім того, речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко додав, що операція по знешкодженню захоплювача продовжується.
“Продовжується операція, метою якого є знешкодження зловмисника. Зловмисник є неодноразово судимим за крадіжки і інші злочини, пов’язані з наркотиками. Але для того, щоб остаточно зняти усі ризики щодо ушкодження інших осіб, операція продовжується… Інформації про шкоду здоров’ю заручника немає”, – сказав він.
Речник також запевнив, що наразі немає суттєвої загрози життю громадян.
Додамо, о 16:04 поліція Полтавської області підтвердила звільнення заручника.
“Зловмисник посеред дороги покинув авто та втік у лісопосадку. Наразі триває спецоперацію по затриманню небезпечного озброєного злочинця. Заручника звільнено. Він неушкоджений”, – вказано у повідомленні.


Leave a Reply