RADIO7

#добреналаштоване

Політв’язню Балуху відмовили в умовно-достроковому звільненні з колонії

Політв’язню Балуху відмовили в умовно-достроковому звільненні з колонії

Підконтрольний окупаційній владі Керченський міський суд 25 січня відмовив у задоволенні клопотання захисту українського політв’язня Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення.

Представники керченської колонії, де незаконно утримують Балуха, заявили, що адміністрація не підтримує його умовно-дострокове звільнення. Вони послалися на те, що Володимир Балух перебуває у їхній колонії менше як 6 місяців і через це «його особистість мало вивчена», повідомляє Кримська правозахисна група, інформує Громадське.

Так званий «прокурор» виступив проти УДО, заявивши, що за час перебування Балуха в СІЗО зафіксовано 51 порушення, і він числиться на 3 видах профілактичного обліку, зокрема як «схильний до нападу на представників правоохоронних органів».

Однак суд не мав би брати до уваги час перебування Балуха в СІЗО, оскільки йдеться про його перебування в колонії, зазначили правозахисники.

Розглянути клопотання захисту «суд» мав ще 9 січня, однак суддя Олександр Ковальов переніс його на 25 січня — оскільки Балуха повідомили про засідання за 12 днів, а мали за 14.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/ukrayinskomu-politvyaznyu-baluhu-vidmovili-v-umovno-dostrokovomu-zvilnenni

Leave a Reply