RADIO7

#добреналаштоване

Поліцейські, які підозрюються у вбивстві 5-річного хлопчика, не пройшли переатестацію

Поліцейські, які підозрюються у вбивстві 5-річного хлопчика, не пройшли переатестацію

Двоє поліцейських Іван Приходько та Володимир Петровець, які підозрюються у вбивстві 5-ти річного Кирила Тлявова не пройшли переатестацію, але поновилися на посаді через суд.

Про це під час брифінгу у Кабміні повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Так, це правда. Після того, як у нас була переатестація, ми проводили переатестацію кадрового складу, ці поліцейські були звільнені та відновлені рішенням суду на службу. Ми прийняли рішення, що ці люди не відповідають якостям, які мають бути у поліцейського, але рішення суду було на користь поліцейських та вони відновилися», — сказав Аваков.

Міністр зазначив, що така ситуація, на жаль, не поодинока, вона стосується близько 800 людей.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

3 червня під будівлею МВС у Києві влаштували акцію із вимогою справедливого розслідування вбивства 5-річного хлопчика, а 4 червня — з вимогою відставки Арсена Авакова.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов’язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/policejski-yaki-pidozryuyutsya-u-vbivstvi-5-ti-richnogo-hlopchika-ne-projshli-pereatestaciyu-avakov

Leave a Reply