16 березня, близько 22.30 год, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканки села Пушкіно Виноградівського району про зникнення її онучки. Заявниця повідомила, що дитина близько 14.00 год вийшла на вулицю прогулятися і більше додому не повернулась.
Після кількагодинних пошуків, родичі звернулися за допомогою до правоохоронців.
Працівники слідчо-оперативної групи Виноградівського відділення поліції за складеним орієнтуванням почали пошуки дитини – опитали усіх родичів, сусідів, знайомих. Дівчинку знайшли у односельців, куди вона прийшла в гості, однак не попередила про це дорослих.
Зараз дитину повернули додому. Життю та здоров’ю розшуканої нічого не загрожує.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/rozshuk/policzejski-vinogradivshhini-operativno-rozshukali-10-richnu-ditinu/
Leave a Reply