RADIO7

#добреналаштоване

Покарання за незаконну вирубку та контрабанду лісу посилять

Покарання за незаконну вирубку та контрабанду лісу посилять

Покарання за незаконну вирубку та контрабанду лісу посилять

В Україні посилять покарання за незаконну вирубку та контрабанду лісу. 3 липня Верховна Рада ухвалила закон, у якому йдеться про збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів.

Закарпатці – тільки за такі нововведення. Зокрема, жителі Рахівщини нарікають: ліс рубають, і з цим потрібно щось робити.

На важливості вирішення проблеми незаконної вирубки лісу та вивезення його за кордон наголошують і підприємці. До того ж обробка лісоматеріалів – це і робочі місця, які втрачати не хоче ніхто.

Іван Габор голова асоціації деревообробників та лісозаготівельників Закарпаття зазначив:

Окрім усього цього, мета такого законопроекту – і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісу та подальший його експорт поза митним контролем. Згідно із законом, за контрабанду лісу каратимуть позбавленням волі від 3 до 7 років. Голова асоціації деревообробників та лісозаготівельників Закарпаття Іван Габор каже: боротися із незаконними діями правопорушників треба, навіть якщо передбачаються такі міри. А як наслідок – збереження лісів та сприятливі умови для роботи та життя закарпатців на території краю.

Закон, в якому ідеться про збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів, підтримали і народні депутати від Закарпаття – Василь Петьовка, Роберт Горват та Валерій Лунченко: «Ухвалений закон про збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів – вкрай необхідний для Закарпаття, адже дозволить зберегти ліси, місцевим лісопереробним підприємствам розвиватись, створювати робочі місця, мати необхідну кількість сировини та наповнювати податками місцеві бюджети», що вкрай важливо для області. Наразі закон чекає на підпис Президента.

Джерело: М Студіо

 

 

Leave a Reply