RADIO7

#добреналаштоване

Подяки від ГУ Національної поліції у Києві та Державного біотехнологічного університету

Подяки від ГУ Національної поліції у Києві та Державного біотехнологічного університету

Подяки від начальника Головного управління Національної поліції у Києві та від колективу Державного біотехнологічного університету, який з Харкова передислокувався в обласний центр Закарпаття, сьогодні вручили міському голові Ужгорода Богдану Андріїву.
На зустріч у міську раду, на якій були присутні також заступник міського голови Артем Погорєлов, в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап, завітали науковці Державного біотехнологічного університету – проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олексій Вац, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Іраїда Зайцева, заступник директора департаменту міжнародної співпраці Харківської міської ради Олександр Кіслов, а також в.о. начальника Управління патрульної поліції у Закарпатській області Валерій Найман.
Олександр Кіслов, Олексій Вац подякували за гостинність Ужгорода, допомогу міської ради в розміщенні вишу, обговорили, як проходить ремонт, облаштування в наданих у місті приміщеннях. Тільки викладачів у цьому навчальному закладі – близько 800. Від Нацполіції у Києві відзначили, що гуманітарні вантажі, які передали з Ужгорода, одразу скерували у постраждалі містечка біля столиці – Бучу, Бородянку та інші.

Leave a Reply