RADIO7

#добреналаштоване

Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох громадян Марокко

Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох громадян Марокко

 

Сьогодні вночі прикордонники відділу «Ужгород» Чопського загону затримали групу іноземців, які мали на меті потрапити до Євросоюзу у  незаконний спосіб. Правопорушників виявили за інформацією, завчасно наданою співробітниками оперативно-розшукового відділу загону.

За інформацією оперативників, іноземці прибули в Ужгород з метою подальшого прямування до українсько-словацького кордону і його незаконного перетину.

Тож прикордонники провели низку оперативних заходів і посилили район можливого перетину кордону додатковими нарядами та дільничними інспекторами.

Правопорушників зупинили на околиці міста Ужгород за 150 метрів від кордону. Затримані виявилися громадянами Марокко та мали при собі паспортні документи.

З метою складання матеріалів справи про адміністративне  правопорушення затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Leave a Reply