RADIO7

#добреналаштоване

Питання виплати заборгованості заробітньої плати працівникам КНП “Воловецька районна лікарня” вирішено

Питання виплати заборгованості заробітньої плати працівникам КНП “Воловецька районна лікарня” вирішено

Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА сьогодні, 18-го листопада, особисто відвідав Воловецьку лікарню і за півтори години вирішив ситуацію, у якій керівник лікарні Іван Лопіт не зміг розібратися за місяць перебування на посаді та про яку зобов’язаний був знати, як колишній голова Воловецької районної ради. Районна рада є засновником цього закладу охорони здоров’я.

З’ясувалося, що заборгованість по заробітній платі виникла виключно через некомпетентність та відсутність нележного фаху адміністрації закладу.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА зобов’язав виплатити заборгованість заробітної плати усім працівникам до 15:00, 19 листопада. Олег Коцюба дав доручення належним чином вивчити фінансово-економічний стан лікарні, а також здійснити належну підготовку до процедури контрактування відповідних медпакетів із НСЗУ на 2021 рік.

Про недостатній управлінський фах свідчить і те, що керівництво Воловецької лікарні навіть не зустрілося із працівниками медзакладу, які напередодні візиту у мережі Фейсбук опублікували відео щодо доплат

медичним працівникам, які безпосередньо надають допомогу хворим на Ковід-19, та не роз’яснили їм порядок таких виплат.

Довідково: станом на 18.11.2020 КНП “Воловецька районна центральна лікарня” отримала фінансування з державної бюджетної субвенції (1 квартал), обласного бюджету та від НСЗУ у рамках законтрактованих пакетів більше, ніж за увесь 2019 рік.

Leave a Reply