Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, вийшов на роботу. Як ідеться у повідомленні на сайті Херсонської облради, сьогодні Мангер провів апаратну нараду. “Апаратна нарада на чолі із головою Херсонської обласної ради Владиславом Мангером розпочала сьогодні, 18 лютого, робочий тиждень”, – сказано в повідомленні. Раніше голова Херсонської облради Владислав Мангер, підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, вийшов із СІЗО.
Leave a Reply