RADIO7

#добреналаштоване

Підозрюваний у держзраді екс-регіонал Єфремов вранці вийшов із СІЗО

Підозрюваний у держзраді екс-регіонал Єфремов вранці вийшов із СІЗО

Колишній голова парламентської фракції “Партія регіонів” Олександр Єфремов у середу, 24 липня, вийшов з СІЗО у Старобільську. Про це повідомляє ТСН.  Олександр Єфремов вийшов з СІЗО близько 8 ранку. Жодних речей у руках не ніс. Його зустрів адвокат Євген Солодко на позашляховику Range Rover, яким Єфремов пересувається у Києві. Також в машині політиків супроводжували двоє представників правоохоронних органів.  Олександр Єфремов  розповів, що після виходу із СІЗО спрямує свої сили на відбілення своєї репутації.  Політик зазначив, що в нинішній політичній ситуації в країні розбирається мало, оскільки був обмежений у надходженні інформації.

“Що в країні – я бачив по телебаченню, але враховуючи те, що я був обмежений у надходженні інформації, мені важко робити остаточні висновки. Те, що наразі відбувається, я думаю, не мені зараз оцінювати. Мені треба трішки розібратись в ситуації, яка склалася, інакше я б виглядав нерозумно з якимись оцінками”, – зазначив екс-регіонал.

Нині, каже, спрямує свої сили на відбілення репутації як своєї особистої, так і нині неіснуючої Партії регіонів. “Для мене головна задача – довести, що я, як член Партії регіонів зовсім невинуватий, і що понад мільйон людей були в Партії регіонів – це добрі, порядні люди, які живуть в Україні і вважають себе українцями”, – запевняє Єфремов. Втім, за словами екс-регіонала, його нинішня невизначеність не означає, що він “вийшов з гри”.

“Це не говорить про те, що я зав’язую з якоюсь політикою, але коли ти три роки просидів в тюрмі, розповідати про те, що ти будеш зараз когось наставляти, – це глупо”, – каже Єфремов.

Джерело: https://www.unian.ua/politics/10628964-yefremov-rozpoviv-pro-svoji-plani-pislya-vihodu-z-sizo.html

Leave a Reply