RADIO7

#добреналаштоване

Підготувати колію для потягу Мукачево-Будапешт залізничники повинні в стислі терміни

Підготувати колію для потягу Мукачево-Будапешт залізничники повинні в стислі терміни

У Мукачеві почали роботи для запуску потяга до Будапешта, який уже 1 серпня за планом повинен вирушити у свій перший рейс. Вже проводять колійні роботи із заміни непридатних шпал та скріплень. Підготувати колію дільниці Мукачево-Держкордон до запуску міжнародного потяга залізничники повинні в стислі терміни. Нова посадкова платформа, яку будують в Мукачеві, буде прилучатися до колії стандарту 1435 мм. Начальник Мукачівської експлуатаційної дільниці ПАТ «Укрзалізниця» Михайло Томаш розповів:

Проводять і колійні роботи із заміни старих шпал та скріплень, які вже непридатні для використання. Виконроб Володимир Яцик зазначив:

На усі роботи залізниця витратить близько 800 тис. грн. Водночас залізничники повинні привести до ладу і всю інфраструктуру, штукатурять та фарбують і вокзальні приміщення, аби гідно зустрічати іноземців. А от відновити міські дороги, прилеглі до залізниці – такі зобов’язання взяла на себе Мукачівська влада.

Із запуском нового потягу повинен значно збільшитись пасажиропотік. Всього 6 годин в дорозі від Мукачева до Будапешта, невисока ціна квитка – від 700 до 1000 грн. – такі переваги подорожі залізницею. Маршрут протяжністю 400 км пролягатиме також через угорські міста Дебрецен і Ньїредьгаза. Зараз узгоджується проект і опрацьовується питання графіка руху потягу. Курсувати поки що будуть лише два вагони, між тим, за словами залізничників, усі квитки на 1 серпня вже продані.

Джерело: М Студіо

Leave a Reply