RADIO7

#добреналаштоване

Під виглядом гуманітарної місії перевізники рейсового автобусу намагалися завезти в Україну брендовий одяг на кілька сотень тисяч гривень

Під виглядом гуманітарної місії перевізники рейсового автобусу намагалися завезти в Україну брендовий одяг на кілька сотень тисяч гривень

Відносно двох недобросовісних водіїв рейсового автобусу, які поверталися в Україну з Іспанії, закарпатські митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 МКУ та вилучили незадекларований новенький одяг відомих європейських торговельних марок, орієнтовноювартістю понад 300 тис грн.

Це сталося сьогодні зранку (02.05) на українсько-угорському кордоні. У зону митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці заїхав автобус, який слідував за маршрутом «Київ-Севілья». У ньому перебувало два водії, які для проходженн митних процедур обрали «червоний коридор». В одній із декларацій було вказано, що в Україну ввозиться «гуманітарна допомога» загальною вагою 150 кг. Усно перевізники заперечили про переміщення через кордон інших товарів, що потребують декларування або обмежені для ввезенння.

Втім, під час перевірки багажного відсіку автобуса, увагу митників привернули картонні коробки, що знаходилися серед особистих речей пасажирів. Як виявилося, в них знаходився новенький товар іноземного виробництва, який ділки сподівалися безперешкодно завезти на митну територію України з комерційною метою.

Серед одягу літньої колекції – жіночі сукні торговельних марок «FRESH COTTON» та  ANASTA SEA», різних розмірів та асортименту. Всього – 173 шт. Орієнтовна вартість товару за ціною в інтернет мережі становить понад 300 тис грн.

Після складання потоколу про порушення митних правил, справи скерують до суду. Наразі не задекларований товар вилучено на склад митниці, для його остаточної оцінки залучать спеціаліста-експерта.

Leave a Reply