RADIO7

#добреналаштоване

Петро Грицик провів прийом громадян

Петро Грицик провів прийом громадян

У середу, 20 березня, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик провів черговий особистий прийомгромадян. Про свої проблемні питання прийшли розповісти мешканці із різних куточків Закарпаття. У життєвих розповідях люди бідкаються на нестачу коштів на власне лікування, ліки для близьких людей, оплату високих комунальних платежів тощо.

До прикладу, молода мама із Ужгорода потребує чималі кошти на реабілітацію 5-річної донечки, яка народилася із складною патологією. Для того, щоб дитинка у майбутньому могла самостійно ходити та навчатися, потрібні реабілітаційні процедури у відомих вітчизняних медичних центрах.

Інша мама із Перечинського району вже кілька років робить усе можливе, щоб вирвати із обіймів страшної хвороби свою 25-річну доньку. Систематичні курси експериментальної хіміотерапії потребують десятки тисяч гривень. Лікарі кажуть, що шанси на одужання є високими. Жінка розповіла, що на допомогу її сім’ї підключилися родичі, небайдужі односельці та релігійна громада. Однак, навіть такі зусилля не покривають потрібні витрати, адже до кінця року лікування обійдеться приблизно у 100 тисяч гривень.

Мешканка обласного центру із складною хворобою печінки, потребує щоденного стаціонарного лікування. «Медикаменти коштують дорого, – розповідає жінка, – а розраховувати можу тільки на доньку, яка сама виховує двох діток».

Традиційно Петро Васильович уважно вислухав кожного відвідувача, поділився власним баченням проблеми та розповів про можливі шляхи виходу із ситуації. Відтак, усі питання із якими прийшли відвідувачі на прийом, взято на особистий контроль та надано доручення департаменту соцзахисту ОДА щодо одноразової матеріальної допомоги.

Прес-служба Закарпатської облради

 

Leave a Reply