RADIO7

#добреналаштоване

Перший, відбірковий етап «Football for kids» в Ужгороді виграли діти працівників поліції

Перший, відбірковий етап «Football for kids» в Ужгороді виграли діти працівників поліції

Сьогодні, 15 лютого, дві дитячі футбольні команди зійшлися у поєдинку в рамках всеукраїнських змагань «Football for kids» на базі спорткомплексу «Юність». Діти працівників поліції – учасників АТО вибороли перемогу в нелегкій грі з командою Перечинської школи-інтернату, якою традиційно опікується ГУНП в Закарпатській області. На полі показували майстерність по 6 спортсменів із кожної команди. Разом із футболістами на лаві запасних команди складалися з 10 дітей віком від 13 до 15 років. Відкрили змагання начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин та заступник голови Закарпатської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Михайло Пантьо.
Державний Гімн України виконав духовий оркестр ГУНП в Закарпатській області, представники двох команд урочисто підняли Державний Прапор України. «Ці змагання відбуваються під егідою Національної поліції України. Переможець поїде до Львова. А команда, яка переможе в західному регіоні, представлятиме себе в фінальних змаганнях. Бажаю командам успіхів, і хай переможе найкращий», – наголосив Роман Стефанишин. Після гри всі учасники отримали цінні подарунки, грамоти, медалі та кубок переможця. Для всіх дітей після спортивної частини заходу влаштували свято. Всі маленькі спортсмени зійшлися на думці, що такі змагання є дуже цікавими і мотивують вдосконалювати свою майстерність гри в футбол, швидкість та витривалість.
Команда-переможець тепер візьме участь у другому етапі відбору в Львові. Там зустрінуться найкращі команди західної України. Захід організували працівники управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області.

Leave a Reply