RADIO7

#добреналаштоване

Перший фіналіст ЛЄ, ефектний дебют Михайліченка, ситуація в Барсі. Головні новини футболу за 16 серпня

Визначився перший фіналіст Ліги Європи

“Манчестер Юнайтед” непогано розпочав матч проти “Севільї” – вже на дев’ятій хвилині Бруну Фернандеш відкрив рахунок ударом з пенальті. Але андалусці дуже швидко відповіли голом Сусо, а в другому таймі переможний для “Севільї” м’яч провів Люк Де Йонг. 1:2 в підсумку на користь іспанської команди. Для “Севільї” це вже шостий фінал Ліги Європи, в п’яти попередніх вона неодмінно перемагала. Сьогодні ж відбудеться другий півфінал, в якому зіграють “Інтер” та “Шахтар”.

Михайліченко ефектно дебютував за Андерлехт

В другому турі чемпіонату Бельгії в основі брюсельського гранду вийшов Богдан Михайліченко, який ще місяць тому грав за “Зорю”. Саме українець, який, нагадаємо, грає на позиції лівого захисника, ефектно відкрив рахунок, здійснивши сольний прохід майже від центрального кола. “Андерлхет” в підсумку переміг “Сент-Трюйден” з рахунком 3:1. Хорошим був день і для Едуарда Соболя – його “Брюгге” розгромило “Ейпен” 4:0, а українець віддав результативний пас на перший гол.

Зіграно перші стикові матчі за місце в Першій лізі

Обидва матчі завершились з однаковим підсумком – перемагали треті команди Другої ліги. Запорізький “Металург” на власному полі поступився “Альянсу” з Липової Долини Сумської області з рахунком 0:2. Рівненський “Верес” з таким же підсумком здолав “Черкащину”. Матч у відповідь відбудеться 20-го серпня.

Керівництво Барселони визначило головного кандидата на пост тренера

Очікується, що найближчим часом буде звільнено з посади Кіке Сетьєна. Його має замінити Рональд Куман, який будучи гравцем побудував відмінну кар’єру на Камп Ноу. Але є одна проблемка – Куман наразі тренує збірну Нідерландів, тож керівництву “Барси” ще потрібно буде переконати голландця покинути свій досить успішний проект заради кризового в Каталонії. Більше того – іспанські ЗМІ говорять, що Рональд розглядається як компромісна фігура на перехідний період перед тим, як команду очолить Хаві.

Мессі хоче піти?

Бразильський журналіст, який свого часу першим повідомив про трансфер Неймара в ПСЖ, заявив, що Ліонель Мессі не бачить перспектив в “Барселоні”, тож готовий до рішучого кроку – зміни клубу. Мовляв, аргентинець вже навіть повідомив про свій намір керівництво. В “Барселоні” це повідомлення швидко спростували, але сам Ліонель зберігає мовчання. Додамо, що раніше ЗМІ писали про можливий перехід Мессі в “Інтер” або “Манчестер Сіті”. До того ж аргентинець купив житло в Мілані.

Названо найкращого гравця АПЛ минулого сезону

Ним став півзахисник “Манчестер Сіті” Кевін Де Брюйне, на рахунку якого 13 голів і 20 результативних передач в 35 матчах чемпіонату. У боротьбі за нагороду КДБ випередив Трента Олександра-Арнольда, Джордана Хендерсона, Садіо Мане (всі – “Ліверпуль”), Данні Інгза (“Саутгемптон”), Джеймі Варді (“Лестер”) і Ніка Поупа (“Бернлі”). Найкращим тренером, нагадаємо, став Юрген Клопп.