RADIO7

#добреналаштоване

Перечинські рятувальники та лісники провели спільні навчання з ліквідації лісових пожеж

Перечинські рятувальники та лісники провели спільні навчання з ліквідації лісових пожеж

Щороку в краї виникають сотні пожеж в природних екосистемах, які завдають значної шкоди, передусім навколишньому середовищу та громадянам. Щоб зменшити невтішну статистику фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та посилюють взаємодію з представниками лісових господарств з метою протидії пожежам у лісових масивах.

Нещодавно, спеціальні навчання провели рятувальники Перечинського підрозділу спільно з лісниками ДП «Перечинське лісове господарство».

За тактичним задумом, у спекотний період з невідомих причин виникло загорання в урочищі Тернини, що у селі Ворочово. Загорання помітив працівник лісового господарства під час обстеження прилеглої території та, не зволікаючи, викликав рятувальників та повідомив керівника лісового господарства. Рятувальники та лісники, що прибувають на місце виникнення пожежі, швидко ліквідовують умовну пожежу.

Загалом від ДСНС у навчаннях брало участь 2 спецавтомобілі та 13 чоловік особового складу.

Рятувальники переконані, що такі тренування – це робота, яка необхідна для того, щоб вдосконалювати свій професіоналізм, а на випадок надзвичайної ситуації всі служби повинні діяти злагоджено й ефективно.

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply