RADIO7

#добреналаштоване

PayPal дозволить користувачам виводити криптовалюту на сторонні гаманці

PayPal дозволить користувачам виводити криптовалюту на сторонні гаманці

Paypal багато робить в останні місяці, наразі останні звіти показують, що компанія дозволить користувачам переносити цифрові активи на сторонні гаманці. Це вказує на те, що користувачі PayPal і Venmo можуть не тільки відправляти біткойни іншим користувачам на платформі, але і виводити їх на такі платформи, як Coinbase і зовнішні гаманці з криптовалютою.

Однак PayPal ще не повідомила, коли відкриє функцію зашифрованого вилучення. Ухвалення PayPal шифрування, схоже, пов’язано з майбутньою стратегією, вважається, що з часом випадки використання цифрових активів швидко виросли. Хосе Фернандес да Понте, глава відділу ланцюжка блоків і шифрування в PayPal, сказав: «Ми хочемо зробити програму максимально відкритою, і ми хочемо дати нашим споживачам можливість платити будь-яким способом, яким вони хочуть платити». Ходять чутки, що PayPal планує запустити власний стейблкоін, але Понте заявив, що «це ще занадто рано».

PayPal

Крім того, він також заявив, що центральні банки мають сенс випускати власні маркери. Однак він не згоден з загальною думкою про те, що буде домінувати тільки один стейблкоін або CBDC.

Раніше в цьому місяці генеральний директор Шульман також сказав, що їх бізнес з шифрування приніс компанії значний прибуток. Результати компанії в першому кварталі виявилися кращими за очікування, скоригований прибуток склав $1,22 млрд. Це перевищує середню оцінку аналітиків у $1,01 млрд. Компанія заявила, що клієнти, які купують криптовалюту через платформу, заходять у програму у два рази частіше, ніж раніше.

Близько двох місяців тому компанія офіційно представила сервіс криптовалютних розрахунків, який дозволяє користувачам розплачуватися з використанням криптовалютних резервів. Компанія працює над сервісом близько року. Згідно PayPal, цей сервіс буде продовжувати розгортатися до тих пір, поки всі його користувачі не зможуть користуватися сервісом. Мета цієї послуги – дозволити користувачам безперешкодно використовувати криптовалюту при здійсненні платежів. По суті, ви будете використовувати криптовалютю так само як кредитні або дебетові картки на платформі.

PayPal

Цікава частина цих послуг полягає в тому, що компанія не стягуватиме комісію за транзакції за використання служби криптографії. Однак ви не можете використовувати кілька монет для однієї покупки. Це означає, що для кожної покупки можна використовувати тільки один тип монети.

Джерело.

Leave a Reply