«Класний», «надійний», «крутий» – водіям вчора роздавали наліпки з такими словами. Вони – характеризували кермувальників пасажирського транспорту. Відбувалося це у рамках соціального проекту за безпечне водіння «Керуй». Головною умовою для отримання тематичної наліпки є відсутність будь-яких правопорушень.
Нагадаємо — триває всеукраїнська акція #Керуй. Кампанія «Керуй!» спрямована надихнути учасників дорожнього руху до безпечної їзди.
Керуймо відповідально! Безпека на дорозі — безпека життя!
Патрульні Закарпаття роздавали мотивувальні наліпки водіям
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/1528781258_34963624_642237242780480_468654689466974208_n.jpg)
Leave a Reply