RADIO7

#добреналаштоване

Парубій закрив останнє засідання 9-ї сесії Ради та назвав її рекорд

Парубій закрив останнє засідання 9-ї сесії Ради та назвав її рекорд

Верховна рада України у п’ятницю, 18 січня 2019 року, провела останнє пленарне засідання дев’ятої сесії парламентуСпікер ВР Андрій Парубій оголосив про закриття дев’ятої сесії парламенту 25 січня, передає кореспондент РБК-Україна.

Глава парламенту зазначив, що наступного тижня нардепи працюватимуть з виборцями.

“Відповідно до затвердженого нами календарного плану проведення дев’ятої сесії восьмого скликання, 18 січня передбачено завершення пленарної роботи на 9-й сесії ВРУ. Але нагадаю, що наступного тижня народні депутати працюють із виборцями, а чергова сесія Верховної ради розпочне свою роботу у вівторок, 5 лютого 2019 року, о 10:00. Шановні народні депутати, дев’ята сесія Верховної ради восьмого скликання завершить свою роботу 25 січня 2019 року, а наше пленарне засідання оголошую закритим”, – заявив Парубій.

Після закриття засідання у залі прозвучав державний гімн.

Під час дев’ятої сесії парламент найшвидше за весь період української державності ухвалив закон про державний бюджет на наступний рік. Про це повідомив голова Верховної ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, таке швидке прийняття дало змогу місцевим громадам ще до Нового року прийняти власні бюджети.

Відзначимо, відкриття нової, десятої, сесії парламенту відбудеться 5 лютого.

Нагадаємо, раніше глава Верховної ради Андрій Парубій заявив, що для українського парламенту 2018 рік був складним у зв’язку з великою кількістю викликів і прогнозів про проведення дострокових виборів. За його словами, в цьому році поширювалися прогнози про розпуск парламенту і дострокові вибори.

РБК-Україна також писало, що комітети Верховної ради протягом дев’ятої сесії восьмого скликання розглянули 364 законопроекти. З розглянутих законів Рада прийняла 71 проект закону, тобто 20%. При цьому 210 розглянутих у комітетах проектів, або 58%, відхилили і зняли з розгляду.

Додамо також, в четвер глава ВР заявив, що в січні 2019 року Верховна рада прийняла ряд історичних законів. “Ми не просто працювали у січневий тиждень. Ми прийняли історичні закони”, – повідомив Парубій.

За його словами, одним з них є закон про закупівлю послуг оборонного призначення. Також глава ВР відзначив прийняття закону про зміну підпорядкованості релігійними громадами.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr

Leave a Reply