RADIO7

#добреналаштоване

Парубій відкрив спецзасідання Ради

Парубій відкрив спецзасідання Ради

Голова парламенту Андрій Парубій відкрив спеціальне засідання Верховної ради у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, у спецзасіданні приймає участь президент Європейської ради  Дональд Туск.

“Участь у засіданні приймає президент України Петро Порошенко, президент Європейської ради  Дональд Туск… Засідання оголошую відритим”, – заявив Парубій.

За його словами, участь у засіданні також приймають представники Кабінету міністрів, представники громадських організацій та народні депутати.

Нагадаємо, раніше Парубій анонсував, що президент Петро Порошенко і голова Ради Європи Дональд Туск візьмуть участь у засіданні Верховної ради 19 лютого.

Як писало РБК-Україна раніше, Порошенко подякував Туску за рішення Ради Європейського союзу про введення “азовського пакету” санкцій.

Так, заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що Рада міністрів закордонних справ ЄС схвалила “азовський пакет санкцій” проти Російської Федерації.

Імперська та агресивна Росія Путіна – це держава, яка закінчується. Про це повідомив голова Верховної ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, головне завдання України – зупинити Володимира Путіна та зберегти мир.

“Ми говоримо усьому світу: не бійтеся. Імперська та агресивна Росія Путіна – це держава, яка закінчується. Це ми будуємо майбутнє, ми разом, ми сильні і ми переможемо… Мир для нашої країни та для усього світу. Ми дуже прагнемо миру, бо знаємо його ціну. Україна обрала свій шлях. Це шлях гідності, демократії та розвитку”, – підкреслив очільник українського парламенту.

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск під час виступу у Верховній раді заявив, що немає Європи без України. Туск підкреслив, що той, хто готовий продати Україну – продає майбутнє Європи.

Як писало РБК-Україна раніше, Парубій відкрив спеціальне засідання парламенту у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Росії проти України. У засіданні беруть участь президент Петро Порошенко і Дональд Туск.

Додамо, Туск підкреслив, що Європейський союз не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі, ніколи не визнає російську анексію Криму і не відмовиться від санкцій проти РФ.

Раніше Порошенко подякував Туску за рішення Ради Європейського союзу про введення “азовського пакету” санкцій.

https://www.rbc.ua

Makhanets Alex

    Leave a Reply