Парубій може скликати позачергове засідання Ради

Голова Верховної ради України Андрій Парубій може скликати позачергове засідання парламенту для розгляду кадрових питань. Про це він сказав у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Парубій пояснив, що для призупинення розгляду нового виборчого кодексу не існує ніякого механізму, окрім скликання позачергового засідання парламенту.

“Ніякого механізму через процедуру ед-хок немає для призупинення розгляду закону (виборчого кодексу, – ред.). Є єдиний механізм. Є один спосіб – це скликання позачергового засідання”, – повідомив глава парламенту.

За його словами, ініціювати позачергове засідання Верховної ради під час розгляду виборчого кодексу може президент України або 150 народних депутатів.

“Це справді є механізм, який дозволить під час розгляду закону зробити позачергове засідання і на ньому вирішити усі питання. Тому, якщо президент справді зацікавлений розглянути кадрові питання, коли будуть рішення комітетів… Я можу сказати, що як голова ВРУ я невідкладно на його прохання  (президента, – ред.) скличу позачергове засідання. При цьому, час ми визначимо самостійно”, – пояснив спікер ВР.

Спікер зазначив, що час позачергового засідання має бути у такий момент, коли народні депутати будуть присутні у сесійній залі.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/parubiy-sozvat-vneocherednoe-zasedanie-rady-1560847975.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *