RADIO7

#добреналаштоване

Парубій може скликати позачергове засідання Ради

Парубій може скликати позачергове засідання Ради

Голова Верховної ради України Андрій Парубій може скликати позачергове засідання парламенту для розгляду кадрових питань. Про це він сказав у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Парубій пояснив, що для призупинення розгляду нового виборчого кодексу не існує ніякого механізму, окрім скликання позачергового засідання парламенту.

“Ніякого механізму через процедуру ед-хок немає для призупинення розгляду закону (виборчого кодексу, – ред.). Є єдиний механізм. Є один спосіб – це скликання позачергового засідання”, – повідомив глава парламенту.

За його словами, ініціювати позачергове засідання Верховної ради під час розгляду виборчого кодексу може президент України або 150 народних депутатів.

“Це справді є механізм, який дозволить під час розгляду закону зробити позачергове засідання і на ньому вирішити усі питання. Тому, якщо президент справді зацікавлений розглянути кадрові питання, коли будуть рішення комітетів… Я можу сказати, що як голова ВРУ я невідкладно на його прохання  (президента, – ред.) скличу позачергове засідання. При цьому, час ми визначимо самостійно”, – пояснив спікер ВР.

Спікер зазначив, що час позачергового засідання має бути у такий момент, коли народні депутати будуть присутні у сесійній залі.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/parubiy-sozvat-vneocherednoe-zasedanie-rady-1560847975.html

Leave a Reply