RADIO7

#добреналаштоване

ПАПА: З РАДІСТЮ ЗНОВУ ЇДУ ДО ІРЛАНДІЇ

ПАПА: З РАДІСТЮ ЗНОВУ ЇДУ ДО ІРЛАНДІЇ

Напередодні своєї Апостольської подорожі до Ірландії Папа Франциск звернувся до ірландців із відеопосланням

«Дорогі друзі, готуючись через кілька днів відвідати Ірландію для участі у Всесвітній зустрічі сімей, надсилаю сердечні слова привітання до всього ірландського народу: “I’m exciting to think I’ll come back to Ireland!” (Я з нетерпінням чекаю на повернення до Ірландії)», – так Папа Франциск розпочинає своє відеозвернення, присвячене Апостольській подорожі до Ірландії, де він уже перебував протягом кількох місяців у 1980 році з метою вивчення англійської мови.

Зустріч сімей – нагода для взаємного заохочення та підтримки

Говорячи про головну мету свого візиту, Святіший Отець зазначає, що Всесвітня зустріч сімей – це «вшанування краси Божого задуму щодо сім’ї» та нагода для родин з усього світу «зустрітися та взаємно підтримувати одні одних у тому, щоб жити своїм особливим покликанням». Адже сьогодні сім’ї змушені долати чимало викликів «аби втілювати вірну любов, виховувати дітей у здорових цінностях і щоб бути в ширшій спільноті закваскою доброти, любові та взаємної турботи».

«Сподіваюся, що ця нагода також зможе стати джерелом оновленого підбадьорення для сімей у кожній частині світу, а особливо тих, які зберуться в Дубліні. Нехай же це зможе нагадати нам про суттєве місце сім’ї в житті суспільства та в будуванні кращого майбутнього для молоді. Молоді – це майбутнє! Дуже важливо приготувати молодь до майбутнього, готувати сьогодні, в теперішньому, але з корінням з минулого: молодь і дідусі й бабусі», – наголошує Папа.

Обійми для всієї ірландської родини

Але хоч спеціальною нагодою для візиту є Всесвітня зустріч сімей, Глава Католицької Церкви зазначає, що прагне, аби він «обійняв усіх членів ірландської родини». «Особливо молюся за те, – сказав він, – аби він послужив для зростання єдності та примирення між всіма Христовими вірними, як знак цього тривкого миру, що є Божою мрією для всього людського роду».

Складаючи подяку «багатьом людям», задіяним у приготування подорожі, Папа просить кожного «молитися за те, щоб ця зустріч була хвилиною радості, а також і спокою, ніжним дотиком Ісусової любові для всіх сімей та для кожної Божої дитини». «Запевняю вам свою близькість і молитву та прошу молитися за мене, бо я цього потребую», – завершує Святіший Отець, від щирого серця уділяючи своє благословення.

Leave a Reply