RADIO7

#добреналаштоване

ПАПА ФРАНЦИСК В ОАЕ: ВІЗИТ ДО КАТЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ В АБУ-ДАБІ

ПАПА ФРАНЦИСК В ОАЕ: ВІЗИТ ДО КАТЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ В АБУ-ДАБІ

Молитвою в катедральному соборі Абу-Дабі розпочався останній день Апостольської подорожі Папи Франциска до Об’єднаних Арабських Еміратів

Вівторок, 5 лютого 2019 р., – це заключний день короткої, але дуже важливої першої в історії подорожі Глави Католицької Церкви на Аравійський півострів. Після понеділка, присвяченого протокольним заходам і міжрелігійному діалогові, цей день Святіший Отець присвятив місцевій християнській громаді.

Вранці Папа Франциск попрощався з персоналом резиденції, в якій проживав протягом трьох днів цього історичного візиту, та від’їхав до катедрального собору святого Йосифа, що є одним з двох католицьких храмів в еміраті Абу-Дабі та адміністративним центром Вікаріату Південної Аравії.

На порозі катедри, яка не має жодних зовнішніх християнських знаків, Главу Католицької Церкви зустрів Апостольський Вікарій Південної Аравії єпископ Пауль Гіндер з численним збором вірних. Одна сім’я подарувала йому квіти, які Святіший Отець пізніше поклав на вівтарі. Вітаючи вірних після молитви, Папа підкреслив, що з великою радістю відвідує «молоді Церкви», як громада в ОАЕ. Поблагословивши вірних, він від’їхав до спорткомплексу Шейха Зайда на Святу Месу.

Джерело: https://www.vaticannews.va/uk/pope/news/2019-02/uk-pope-francis-uae-cathedral-visit.html

Leave a Reply