За словами очевидців, сталося це сьогодні близько 7.30. До будинку очільника громади Геревича Михайла Михайловича під’їхав водій мотоцикла з пасажиром, постукав у вікно, аби дещо спитати. Сільський голова відчинив вікно, щоб відповісти і йому в обличчя одразу бризнули з газового балончика, після чого з травматичної зброї вистрелили декільа разів. Наразі Геревич Михайло Михайлович знаходиться в лікарні. Подробиці згодом. Відкрита кримінальна справа за ст. 296, частина 4 кримінального кодексу України.
Leave a Reply