РАДІО 7

#добреналаштоване

Особисті дані користувачів Glovo продають за 85 тис. доларів — ЗМІ

Особисті дані користувачів Glovo продають за 85 тис. доларів — ЗМІ

Кіберзлочинці отримали доступ до конфіденційних і облікових даних десятків мільйонів клієнтів, кур’єрів та інших працівників іспанського додатка для доставки Glovo.

Про великий витік даних заявила компанія Yarix, що займається кібербезпекою, пише Bloomberg. За їхніми даними, є докази, що зловмисники намагаються продати архів в дарквеб – це недоступна частина інтернету для звичайних веббраузерів.

Архів містить в собі 160 гігабайтів імен, телефонних номерів, паролів і даних, пов’язаних з платіжними системами клієнтів, вартістю приблизно 85 тис. доларів.

«Не дивлячись на те, що неавторизована третя сторона могла отримати доступ до номерів IBAN і Tax ID протягом короткого періоду часу, ми можемо підтвердити, що до даних кредитної / дебетової картки не було доступу», – сказав представник Glovo.

Наразі,  інформація, яка  ймовірно виставлена на продаж, непідтверджена. Також невідомо, до якого періоду часу вона може відноситись, але 4 травня американське видання Forbes вже повідомляло, що дані Glovo зламали. Поки з’ясовується, чи пов’язані вони з цими порушеннями, які виявили в Yarix.

Зазначено, що компанія Yarix змогла отримати інформацію з вкраденої бази даних, що містить у собі платіжні реквізити та облікові дані для доступу до Glovo.

Генеральний директор Yarix Мірко Гатто порекомендував користувачам Glovo змінити пароль і стежити за своїми кредитними картами.

Джерело.

Leave a Reply