RADIO7

#добреналаштоване

 ОСОБИ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ ЇДУТЬ НА ЗАКАРПАТТЯ ЩОБ НЕЗАКОННО ПОТРАПИТИ ДО ЄС

 ОСОБИ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ КРАЇНИ ЇДУТЬ НА ЗАКАРПАТТЯ ЩОБ НЕЗАКОННО ПОТРАПИТИ ДО ЄС

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж – 2022» минулої доби прикордонники Мукачівського загону попередили 4 спроби порушення державного кордону, у результаті чого затримали 7 громадян України, які намагались незаконно перетнути держрубіж. Усі затримані належать до категорії військовозобов’язаних, яким на період дії воєнного стану обмежено виїзд за кордон.

Найбільшу групу ухилянтів з п’яти осіб чоловічої статі, затримали прикордонники відділу «Яблунівка». Найстаршому із них 37 років, наймолодшому – 26. Двоє із затриманих закарпатці, мешканці с. Іза та с. Мастриця, решта прибули у прикордоння з різних регіонів України: один з м. Макіївка Донецької області, один з м. Дергачі, Харківської області, а один з с. Великий Кунинець, що на Тернопільщині.

Ще одного ухилянта з Луганщини зупинили неподалік від кордону військовослужбовці відділення «Великий Бичків». А військовослужбовці відділу прикордонної служби «Лужанка» припинили спробу незаконного перетину кордону мешканцем с. Розлюти, що на Чернігівщині.

На усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.

                                                    Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply