RADIO7

#добреналаштоване

Опублікували ескіз парку, над яким працює Кейт Міддлтон

Опублікували ескіз парку, над яким працює Кейт Міддлтон

З’явився перший ескіз парку до Квіткового шоу в Челсі 2019, над створенням якого працює герцогиня Кембриджська разом із командою ландшафтних дизайнерів.

Як повідомляє CNN, мета саду «надихнути сім’ї більше виходити на прогулянки» і нагадати про благотворний вплив перебування на свіжому повітрі на «розумовий і фізичний стан людини». Про це сказано в заяви Кенсингтонського палацу. Про участь герцогині в проекті стало відомо в січні. Разом із нею над проектом працює королівське садівниче товариство і провідні ландшафтні дизайнери – Андрі Девіс і Адам Уайт. З ескізу зрозуміло, що в саду буде встановлений будиночок на дереві, гойдалки, курінь, обладнано місце для багаття. На території парку буде розміщено багато природних елементів для активних ігор: колоди, сходинки, пні для тренування балансу, сили і координації у дітей, буде водоспад, струмок, висадять безліч рослин, які можна буде спробувати, понюхати. Все буде виконано згідно мультисенсорної зеленої і синьої схеми. Цікаво, що в 2002 році принц Чарльз був нагороджений срібною медаллю Квіткового шоу Челсі за створення саду, який отримав назву Сад зцілення. Він присвятив його бабусі, королеві-матері, яка померла в тому році. Квіткове шоу Челсі в цьому році пройде з 21 по 25 травня на території Королівської лікарні Челсі. Виставка проходить щорічно, починаючи з 1913 року.

 

Джерело: https://style.nv.ua/ukr/znamenitosti/sad-gercogini-opublikuvali-eskiz-parku-nad-yakim-pracyuye-keyt-middlton-50005623.html

 

Leave a Reply