RADIO7

#добреналаштоване

ОПТИМІСТИЧНИЙ ФІЛЬМ В’ЯЧЕСЛАВА БІГУНА НА ФЕСТИВАЛІ ПОЗИТИВНОГО КІНО

ОПТИМІСТИЧНИЙ ФІЛЬМ В’ЯЧЕСЛАВА БІГУНА НА ФЕСТИВАЛІ ПОЗИТИВНОГО КІНО

Титуловану стрічку В’ячеслава Бігуна «Многая літа. Стойко» відібрано до програми Фестивалю позитивного кіно «Кіносарай» 2021, повідомляють організатори. Це кінематографічний портрет Степана Стойко, життєствердна історія столітнього оптиміста про довголіття, ментальність і зв’язок із природою. 

 

Фестиваль пройде на хуторі «Обирок» наприкінці червня, а 28 червня на 25 річницю Конституції України покази відбудуться в Батурині. Журі фестивалю — Ірина Цілик, Сергій Стеценко, Марія Нестеренко та Родіон Шуб. Глядачі побачать доопрацьовану коротку версію стрічки у програмі про сталий розвиток.

Охочі можуть ексклюзивно переглянути кадри і матеріали стрічки онлайн за посиланням.

 

Повнометражна версія фільму висвітлює і такі теми як подвійні моральні стандарти і закарпатська ментальність. Автор фільмував стрічку в Львові та рідному Закарпатті (Тячів, Хуст, Округла, Кричово). Своїм оптимізмом, режисурою, драматургією стрічка здобула визнання глядачів і фахівців, отримавши вже сім нагород: шість фестивальних і Премію імені Йосипа Терелі, ставши одним із найтитулованіших українських фільмів останніх років.

Leave a Reply