RADIO7

#добреналаштоване

Оля Полякова та DZIDZIO презентували кліп на пісню-саундтрек новорічної сімейної комедії “Зірки за обміном” – “Щасливі люди”

Оля Полякова та DZIDZIO презентували кліп на пісню-саундтрек новорічної сімейної комедії “Зірки за обміном” – “Щасливі люди”

“Щасливі люди” — перший спільний трек співачки Олі Полякової та лідера гурту DZIDZIO Михайла Хоми. Вперше пісня прозвучала на великому сольному концерті Полякової “Королева Ночі”. Автором слів та музики став Михайло Хома. Сьогодні новоспечений дует представив кліп, до якого увійшли кадри з фільму “Зірки за обміном”.

 

«Ще на початку зйомок до мене підійшов режисер фільму і сказав, що потрібен саундтрек. Я попросив описати фільм одним реченням. Коли почув про що воно, то мені все зійшлося. Люди часто забувають, що вони щасливі. А в нашій пісні, як і в щасті, все найголовніше — у простоті. З Олею ми працювали легко, гарно, натхненно, співали, записували на студії і дивилися одне одному в очі. Зробили пісню щирою, справжньою, щоб вона потрапила і нам, і слухачам прямісінько с серце. Сподіваюся, вона буде нагадувати всім, що вони – щасливі люди на землі», — розповідає автор пісні, актор та продюсер, лідер гурту DZIDZIO, Михайло Хома

 

DZIDZIO написав цю пісню, він автор, саунд-продюсер. На студії Михайло “писав” мене понад 7 годин, мучив мене (сміється). Я кажу “досить, я нормально, гарно заспівала”, а він “давай ще ось цю і цю фразочку ще”. А я що? Я слухалася, як дівчинка-піонерка, усе виконувала так, як він просив. Так і треба, повинна ж бути синергія”, — розповідає Оля Полякова, співачка, акторка та продюсерка.

 

Пісня стала саундтреком до нової сімейної різдвяної комедії “Зірки за обміном”, де виконавці зіграли головні ролі — яскраву Полю Малякову та рішучого Фому Михайловського. Ідею обміну тілами творці фільму розкриють для глядачів по-новому, додавши до історії дрібку справжньої казки. Оля Полякова та Михайло Хома постануть перед фанатами з нового, неочікуваного боку — і це вкотре доводить те, якими багатогранними є наші зірки. Ми побачимо на екрані не лише багато гумору, а й багато романтики та справжньої сімейної драми.

 

Сімейна комедія “Зірки за обміном” на великих екранах вже з 1 січня 2022 року.

 

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись у тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

 

Фільм знято у співпраці KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment Аgency за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Слухайте Прем’єру в етері “RADIO 7” сьогодні о 14:00!

Leave a Reply