RADIO7

#добреналаштоване

Олексій Чернишов: «В усіх областях України працюють робочі групи з підготовки регіональної інфраструктури до вакцинації»

Олексій Чернишов: «В усіх областях України працюють робочі групи з підготовки регіональної інфраструктури до вакцинації»

Під час дискусії «Регіони проти вірусу», що відбулася в рамках другого дня Форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді», Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості чіткої координованої співпраці та повідомив про дієві рішення, що вже працюють.

«Найближчі місяці ми продовжимо жити в умовах пандемії, але у порівнянні з минулим роком, держава готова до подальших викликів. Ми досягли цього завдяки координованим діям на усіх рівнях влади. Наступним важливим кроком у цій багаторівневій співпраці є вакцинація та створення відповідних умов. Наразі в усіх областях України працюють робочі групи з підготовки регіональної інфраструктури до вакцинації», – зазначив Міністр.

Учасники форуму обговорили результати, яких вдалося досягти за 2020 рік у подоланні коронокризи, а також продовження цього процесу у майбутньому. За словами Олексія Чернишова, головною запорукою успішної боротьби з пандемією Covid-19 у минулому році були своєчасні рішення, не завжди популярні, проте дієві.

«В результаті епідемія в межах України перейшла у контрольовану фазу, а інфраструктура повністю готова до подальшої протидії хворобі, як на національному, так і на регіональному рівнях», – повідомив очільник Мінрегіону.

Участь у дискусії також взяли заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко, заступник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та інші представники регіональної та професійної спільноти.

Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» триває в столиці з 8 по 10 лютого та має на меті створення ефективного та інклюзивного діалогу влади та суспільства щодо боротьби з пандемією.

Leave a Reply