RADIO7

#добреналаштоване

Олександр Гаврош та В’ячеслав Бігун завітали до студії Radio 7 (audio) 05.12.2017

Олександр Гаврош та В’ячеслав Бігун завітали до студії Radio 7 (audio) 05.12.2017

Письменник, журналіст і сценарист Олександр Гаврош та кінорежисер і вчений-юрист В’ячеслав Бігун розповіли про свої останні творчі доробки – Олександр Гаврош про книгу “Дубрівка колись і тепер”, а В’ячеслав Бігун про стрічку “Останній солдат”. Обидва твори приурочені до 600-річчя від появи першої письмової згадки про село Дубрівка на Ужгородщині.

“Дубрівка колись і тепер” – історико-краєзначий нарис, щедро доповнений унікальними фотографіями, яких у виданні понад сотня. За словами автора, кропітка робота над книжкою тривала понад півроку. Книжка-альбом “Дубрівка колись і тепер” може стати чудовим прикладом для інших сіл Закарпаття, які хочуть в сучасній формі, стисло, містко та ілюстративно розповісти про свою історію та сьогодення.

Стрічка “Останній солдат” через історію однієї людини показує долю всього Закарпаття. У 35-хвилинному документальному фільмі перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни, шахіст, бібліотекар, дяк, 91-річний Юрій Куруц, оспівує епічну історію свого життя та рідного краю.

Про зв’язок минулого з сучасною ментальністю закарпатців, а також про значимість знання власної історії заради майбутнього слухайте у подкасті програми “Persona Grata” з гостями у студії: 

 

Leave a Reply