RADIO7

#добреналаштоване

“Океан Ельзи” та “Один В Каное” презентують – Місто Весни

“Океан Ельзи” та “Один В Каное” презентують – Місто Весни

Океан Ельзи попри осінь презентують пісню «Місто Весни». Як пояснив лідер групи Святослав Вакарчук, це твір не про пору року, а про місце його весни, місто Львів, в якому пройшли його ранні роки. Музикант зізнався, що давно хотів написати пісню про рідне місто, але сталося це тільки тепер. Пісня створилася сама собою буквально за кілька секунд під час прогулянки у Маріїнському парку у Києві.

 

«Я часто гуляю сам, мені так подобається. Я йшов і відчув величезну хвилю суму за Львовом і мені в секунду написалася пісня, склалися рядки, які я поклав на музику просто в голові. А коли прийшов додому, просто сів за інструмент і зіграв, на 90 % пісня вже була готова ще на момент моєї прогулянки», – пригадує Святослав.

 

Потім, коли вже планувалася робота над новим альбомом ОЕ, то музикант подумав, що хотів би записати «Місто Весни» з кимось, хто у нього персонально асоціюється зі Львовом і зрозумів, що це має бути група Один В Каное.

 

«Це люди, яких я дуже поважаю і ціную, мені дуже подобаються багато їхніх пісень. Я подзвонив Ірі, вона згодилася. Вони спочатку послухали пісню, а тоді погодилися. І ми зробили спільну роботу. Партія гітари належить Устиму, він трішки переробив мою оригінальну партію, бо я кострубато граю на гітарі. Він все зробив у своєму стилі, бо ми хотіли, щоб це мало настрій Один В Каное. Партію рояля зіграв я, а вокальні партії виконали я та Іра. Тобто фактично це вони вдвох і я», – каже лідер ОЕ.

 

Але в результаті всі музиканти Океану Ельзи все ж доклалися до роботи над треком, так що це повноцінна творча кооперація ОЕ та групи Один В Каное, котра потрапить у новий альбом Океану, над яким Вакарчук і ко в цей час працюють.

Слухайте цю прем’єру в етері “Радіо 7” 9 вересня о 14.00!

Leave a Reply