RADIO7

#добреналаштоване

ОХОРОНУ КОРДОНУ КРАЇНИ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩИМ

ОХОРОНУ КОРДОНУ КРАЇНИ ДОВІРЯЮТЬ НАЙКРАЩИМ

Престижна професія, стабільна заробітна плата та обов’язкові матеріальні виплати на суму більш ніж 150 тисяч на рік, відпустка та гарантоване пенсійне забезпечення вже через 25 років – про ці та інші переваги своєї професії розповіли прикордонники Мукачівського загону майбутнім кухарям, слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів та електрогазозварювальникам.

Учора офіцери відділу комплектування Мукачівського загону зустрілися з учнями Мукачівського центру професійно-технічної освіти. Вже менш ніж за три місяці перед випускниками цього навчального закладу постане питання працевлаштування. Предметом обговорення прикордонників та слухачів центру стали перспективи поєднання набутої професії із військовою службою за контрактом.

Серед переваг, які озвучили прикордонники, найголовніша – можливість жити й працювати в своїй країні, захищаючи її суверенітет та незалежність, можливість кожен день робити свій власний  внесок в розвиток та процвітання України – натомість мати гарантовані державою захист прав та свобод, соціальні гарантії, а також стабільне джерело фінансування.

Варто зауважити, що Держприкордонслужба цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, постійно вдосконалює систему соціального захисту. На сьогоднішній день кожен прикордонник може поєднувати військову службу та заочне навчання в цивільних вищих навчальних закладах, їх безкоштовно забезпечують речовим майном, частково компенсують кошти за винаймання житла, безкоштовно харчують у добових нарядах тощо.

Для юнаків підписання контракту з Держприкордонслужбою – прекрасна альтернатива проходженню строкової служби, тобто звільнення від строкової служби та можливість проходження служби за контрактом лише в межах Закарпатської області з отриманням заробітної плати від 10,5 тисяч гривень, одноразової підйомної грошової допомоги у розмірі 20 тисяч гривень, щорічної матеріальної виплати на оздоровлення у розмірі більш ніж 10 тисяч гривень та інші обов’язкові виплати. Військовослужбовців першого контракту (три роки) не залучають до проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

На сьогоднішній день бути прикордонником – це мати стабільність та впевненість у завтрашньому дні!

                                                                         Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply