RADIO7

#добреналаштоване

Оголошення вироку Януковичу у справі про державну зраду 

Оголошення вироку Януковичу у справі про державну зраду 

Оболонський районний суд Києва, сьогодні 24 січня  оголошує вирок екс-президенту України Віктору Януковичу. Його обвинувачують у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України.

Судове засідання розпочалося близько 9 ранку.

На засідання також прибули кілька чоловіків, які представили «просто громадянами України». На питання журналіста Громадського, у чому звинувачують Януковича — вони не відповіли.

Зазначимо, Януковича обвинувачують за такими статтями Кримінального кодексу:

  • Частина 5 стаття 27 — «Види співучасників».
  • Частина 3 стаття 110 — «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України». Карається позбавленням волі на термін від семи до дванадцяти років.
  • Частина 1 стаття 111 — «Державна зрада». Карається позбавленням волі на термін від десяти до п’ятнадцяти років.
  • Частина 2 стаття 437 — «Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни». Карається позбавленням волі на термін від десяти до п’ятнадцяти років.

Прокурори вимагають для Януковича максимального покарання — 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, що адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк повідомив, що він та екс-президент не отримували повісток до суду у справі про держзрду.

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

Процес над колишнім президентом України Віктором Януковичем, якого звинувачують у державній зраді, завершився — 5 грудня судді відправилися до кімнати для нарад, щоб винести вирок. Янукович так і не виступив у суді з останнім словом через нібито отриману травму.

джерело: https://hromadske.ua/posts/ogoloshennya-viroku-yanukovichu-u-spravi-pro-derzhavnu-zradu-nazhivo

Makhanets Alex

    Leave a Reply