RADIO7

#добреналаштоване

Обвал мосту в Генуї: уряд Італії розпочав розслідування проти компанії, що обслуговувала міст

Обвал мосту в Генуї: уряд Італії розпочав розслідування проти компанії, що обслуговувала міст

ро це повідомляє агентство Reuters.

“Італійський уряд у четвер розпочав розслідування проти компанії-оператора Autostrade per l’Italia, що здійснює експлуатацію мосту у Генуї, після обвалу, який забрав щонайменше 38 життів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Міністерство інфраструктури і транспорту Італії дало компанії 15 днів на надання доказів сумлінного виконання своїх зобов’язань з обслуговування мосту.

Autostrade per l’Italia є частиною компанії Atlantia S.p.A., що виступає найбільшим концесіонером мережі італійських автострад. Міністерство вимагає, щоб Atlantia взяла на себе зобов’язання відбудувати міст за власний рахунок і протягом обмеженого часу.

Як відомо, 14 серпня у Генуї обрушився автомобільний міст: з висоти 45 метрів впало близько 40 автомобілів. В результаті інциденту загинуло 38 осіб.

Після цього віце-прем’єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо заявив, що влада Італії може взяти контроль над національними автодорогами, якщо компанії-оператори не виконуватимуть свою роботу належним чином.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2519571-pocali-rozsliduvanna-proti-kompanii-so-obslugovuvala-obvalenij-mist-u-genui.html

Leave a Reply