RADIO7

#добреналаштоване

Обурення Шахтаря, поразка Барселони, фінал Аталанти. Головні новини за 10 лютого

Азербайджан може натуралізувати двох українських гравців

Головний тренер збірної Азербайджану Джанні де Б’язі звернув увагу на двох футболістів “Минаю” – Рустама Ахмедзаде та Анатолія Нурієва. Перший встиг зіграти в УПЛ шість матчів, але результативними діями не відзначався. Другий є головною зіркою “Миная”. На рахунку Нурієва шість забитих голів в 14-ти матчах поточного сезону. Процес натуралізації вже розпочато. Обидва можуть бути викликані на перші матчі відбору до ЧС-2022.

Шахтар критикує УАФ

Донецький клуб обурився організованим голосування щодо найкращого тренера УПЛ в 2020-му році. До трійки номінантів, нагадаємо, увійшли Рябоконь, Скрипник та Луческу. В “Шахтарі” ж переконані, що в цьому списку повинен бути Луїш Каштру, який виграв чемпіонат з відривом у 23 очки, дійшов до півфіналу Ліги Європи та двічі обіграв “Реал”. Як заявив Даріо Срна, голосування УАФ – це неповага до “Шахтаря”.

УЄФА обговорює реформу Ліги Чемпіонів

Європейський футбольний союз провів зустріч представників асоціацій-членів, на якій обговорювалась ідея реформи Ліги Чемпіонів. Зокрема, пропонується розширити список учасників основного етапу з 32-х до 36, а також перейти на швейцарську систему (коли в пари потрапляють команди з однаковою або близькою кількістю очок). Усі члени УЄФА схвалили ідею. Очікується, що в новому форматі Ліга Чемпіонів почне проводитись з 2024-го року.

Барселона програла в півфіналі Кубку Іспанії

“Севілья” розібралась з каталонським грандом дуже впевнено. Рахунок відкрив колишній гравець синьо-гранатових Іван Ракітіч, подвоїв перевагу захисник Жуль Кунде, який здійснив ефектний прохід через все поле. Забити бодай один у відповідь Мессі та компанія не змогли – 2:0 на користь “Севільї”. Втім, у “Барселони” буде шанс відігратись у другому матчі, який заплановано на третє березня.

Евертон та Тоттенгем влаштували трилер

Гра відбулась в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії. Вже на третій хвилині шпори вийшли вперед завдяки голу Санчеса. Іриски відповіли трьома забитими у проміжку з 36-ї по 43-ю хвилину, але перед перервою “Тоттенгем” скоротив відставання після голу Ламели. В другому таймі центрбек Санчес оформлює дубль, а Рішарлісон забиває четвертий гол “Евертона”. На 83-й Гаррі Кейн зрівнює рахунок – 4:4. Гра переходить в овертайм, де вирішального удару завдає екс-гравець “Шахтаря” Бернард. 5:4 – “Евертон” в чвертьфіналі.

Сіті здобув 15-ту перемогу поспіль

В команди Гвардіоли все було набагато спокійніше – Уокер, Стерлінг та Жезуз забезпечили містянам комфортну перевагу над “Суонсі”, який нині виступає в Чемпіоншипі. Хоча суперник встиг один гол відіграти – 1:3. Зінченко участі у грі не брав. Також до чвертьфіналу вийшов “Лестер”, який мінімально обіграв “Брайтон”, та “Шеффілд Юнайтед” – клинки здолали “Брістоль” 1:0.

Аталанта вийшла у фінал Кубка

Щоправда, без участі Руслана Маліновського та Віктора Коваленка, які за ходом гри проти “Наполі” спостерігали з лави для запасних. Заявку на перемогу підопічні Гасперіні зробили в дебюті зустрічі завдяки класним голам Сапати та Пессіни. На початку другого тайму Лосано повернув інтригу, але Пессіна, оформивши дубль, забезпечив “Аталанті” спокійне завершення поєдинку – 3:1. У фіналі, який заплановано на 19 травня, найбільш українська команда Серії А зустрінеться з “Ювентусом”.