RADIO7

#добреналаштоване

ОБСЄ зафіксувала на Донбасі комплекси радіоелектронної боротьби РФ

ОБСЄ зафіксувала на Донбасі комплекси радіоелектронної боротьби РФ

Учасники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на Донбасі новітні російські засоби радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, десятки танків і артилерійських систем. Про це йдеться у повідомленні МЗС України в Facebook.

“Зафіксовані Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні 4 новітні та складні російські системи радіоелектронної боротьби, які знаходяться на озброєнні ЗС РФ, є свідченням того, що РФ вчергове вдається до ескалації”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Україна представить підтверджені факти появи на Донбасі новітніх російських систем радіоелектронної боротьби міжнародним партнерам на всіх рівнях.

As reported by OSCE SMM – Special Monitoring Mission to Ukraine, 4 modern and sophisticated Russian electronic warfare systems, which are in service of Russian Armed Forces, is another evidence that #Russia resorts to escalation.

#Ukraine is going to present confirmed by OSCE SMM facts of the modern Russian electronic warfare systems presence in #Donbas to the partners at all levels. Sanctions against the aggressor-state must be reinforced.

Показати більше…

Leave a Reply