RADIO7

#добреналаштоване

Обстрілює “противників” ракетами: Росія проводить військові навчання в Чорному морі

Обстрілює “противників” ракетами: Росія проводить військові навчання в Чорному морі

Військові кораблі “Адмірал Григорович” і “Адмірал Ессен” Чорноморського флоту Росії здійснили навчальне знищення кораблів умовного противника.

Про це повідомляють у пресслужбі Міноборони Росії.

У Чорному морі відбулися навчання російських військових кораблів. За допомогою засобів спостереження й розвідки було помічено нерозпізнаний безпілотник, який рухався вздовж державного російського кордону. Відстеживши шлях літального апарата, було виявлено корабельну ударну групу (КУГ) умовного противника. Командири фрегатів “Адмірал Григорович” і “Адмірал Ессен” повинні були з’ясувати подальші дії “ворожих” кораблів.

На підході до означеного району відбувся навчальний морський бій, у ході якого було відбито ракетну атаку умовного противника за допомогою засобів протиповітряної оборони. Після цього “Адмірал Григорович” і “Адмірал Ессен” відпрацювали ракетні удари з високоточної зброї й артилерії для знищення надводних об’єктів.

Треба сказати, що наступний етап військового навчання фрегатів — ракетні й бомбові удари по кораблях умовного противника спільно з літаками Морської авіації і ППО Чорноморського флоту.

Джерело.

Leave a Reply