RADIO7

#добреналаштоване

Обмін полоненими може відбутися впродовж місяця, – Пристайко

Обмін полоненими може відбутися впродовж місяця, – Пристайко

Зовнішньополітичні радники країн-учасниць нормандського формату домовилися про обмін полоненими впродовж місяця. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Вадим Пристайко, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Пристайка, під час зустрічі радників, яка відбулася у Парижі 12 липня, обговорювалася можливість форматів обміну 10 на 10 або 15 на 15. Він додав, що головним завданням є розблокування процесу обміну всіх на всіх.

“Впродовж місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, як ми назвали, наших бранців. Президент Зеленський говорив про 10 на 10, 15 на 15, в принципі ми не замикаємося навколо кількості людей, наше завдання – обміняти, отримати наших людей назад і розблокувати той процес обміну всіх на всіх, про який ми говоримо і який до цього часу був заблокований”, – заявив Пристайко.

Дивись: 1:43

Нагадаємо, у п’ятницю, 12 липня, у Парижі відбулася зустріч зовнішньополітичних радників Франції, Німеччини, України та Росії. За даними німецької сторони, під час зустрічі обговорювалося питання врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема повернення до виконання мінських угод.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/obmen-plennymi-sostoyatsya-techenie-mesyatsa-1563269164.html

Leave a Reply