RADIO7

#добреналаштоване

Обленерго пропонує законний спосіб економити електрику

Обленерго пропонує законний спосіб економити електрику

Закарпатці продовжують економити електрику незаконно. Попри суттєві штрафи та шкоду для здоров’я, встановлюють на своїх лічильниках пристрої для крадіжки електроенергії.

Використовують як дідівський метод – магніт, так і випромінювачі різного типу. Крадіжки працівники обленерго виявляють щодня з допомогою відповідної апаратури. Знайдені прилади зберігають у сейфах для подальшої утилізації. Такого добра в обленерго чимало. Нерідко жителі такою економією шкодять здоров’ю – своєму та інших. Зокрема, генератори згубно впливають на серце та нервову систему. Та як зекономити законно? В обленерго кажуть – це можливо при встановлені багатотарифних лічильників.

Встановивши такий, сплачувати жителі будуть різну ціну за електрику у різний час доби. Відповідно, з 23.00 і до 7 ранку за електроенергію з трьохзонним лічильником споживач буде платити всього 40% від вартості, з двохзонним –50%. У квитанціях за сплату жителі можуть бачити, скільки змогли зекономити. Заявку на заміну лічильника можна залишити на сайті обленерго. Варто пам’ятати, що такі методи, як пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження і зрив пломб на лічильнику, встановлення магнітів чи інших незаконних приладів розцінюються як крадіжка електрики, тож відповідно – передбачена і відповідальність.

http://m-studio.net.ua/ekonomyty-kilowatty/

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply