Як виконувалась обласна Програма розвитку туризму і курортів у Закарпатській області у 2017 році, розглянуть крайові депутати, готуючись до 10-ї сесії облради. Відповідальний виконавець програми – департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА інформує про найважливіші завдання, виконані у звітному періоді. Так, промарковано та прознаковано частину туристичних маршрутів області; продовжено популяризацію туристичного потенціалу області через представлення Закарпаття на галузевих вітчизняних і міжнародних виставкових заходах, інвестиційних форумах.
Leave a Reply