RADIO7

#добреналаштоване

Новий, небезпечний штам Ковіду «дельта» шириться Закарпаттям

Новий, небезпечний штам Ковіду «дельта» шириться Закарпаттям

Новий, небезпечний штам Ковіду «дельта» шириться Закарпаттям. Нещодавно один випадок мутованого варіанту захворювання підтвердили на Тячівщині. Новий штам коронавірусу «Дельта» виявили у Тячівському районі. Як повідомив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, в одного з пацієнтів медзакладу підтвердили захворювання на дельта-ковід.

Фахівці, які визначали маршрут зараження, кажуть: пацієнт нещодавно повернувся з Російської Федерації. Тячівську районну лікарню визначено як заклад для госпіталізації хворих на Ковід-19, в тому числі і на дельта-варіант. Наразі тут лікують чотирьох пацієнтів з ковідом та підозрою на нього. Не чекаючи загострення ситуації, тут уже готуються до наступної хвилі пандемії, яку прогнозують на осінь.

Відремонтували й палати «ковідної» реанімації для хворих, які будуть поступати у важких станах. Водночас активно триває реконструкція інфекційного відділення лікарні. Наразі вже проведені земельні роботи. На реконструкцію вже виділили 10 мільйонів гривень субвенції на соц-економрозвиток, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Ще 8 мільйонів мають надійти додатково. В лікарні запевняють: із завершенням реконструкції пацієнтів лікуватимуть у належних сучасних боксованих палатах, облаштованих згідно з усіма вимогами.

Джерело.

Leave a Reply