RADIO7

#добреналаштоване

Нові стадіон, театр і сервісний центр цього року отримає Хуст

Нові стадіон, театр і сервісний центр цього року отримає Хуст

Цього року в Хусті запрацюють нові об’єкти. Окремі вже готові до запуску і введення в експлуатацію, на деяких ще кипить робота, а є й такі, де роботи тільки стартують.

Сьогодні мова піде про найбільші проекти Хуста, які вже реалізовують: Сервісний центр, міський стадіон «Карпати» та обласний театр. Сервісний центр вже збудований, а всередині всі роботи завершені. Уже за місяць його планують ввести в експлуатацію. Загальна кошторисна вартість проекту – 4,5 млн. грн.

Другий великий об’єкт, де роботи тільки стартують, – обласний театр (колишній районний будинок культури). Вартість реконструкції – 24 млн. 800 тисяч гривень, при цьому залучать кілька джерел фінансування. За словами міського голови, роботи планують розпочати вже цього тижня, відтак театр на час ремонту буде зачинений.

Третій потужний об’єкт – міський стадіон «Карпати». Витратять на нього близько 50 мільйонів гривень. Левова частка фінансування припадає на державний бюджет. Наразі ж тут працюють як на центральному полі, так і спортивних майданчиках. Крім того, виконують роботи із планування легкоатлетичного ядра та бігових доріжок. Разом з тим проходить і асфальтування. А на основному футбольному полі монтують систему поливу.

Центральний в’їзд також майже готовий. Новенька брама вже має презентабельний вигляд. Єдине, що доповнить вигляд – напис та м’ячі з підсвіткою. Щодо центральної трибуни, то старі сидіння вже демонтували, металеву конструкцію відновили. Залишилось встановити сидіння – нові, пластикові. Адмінкорпус теж продовжують приводити до ладу, щоправда, вже за іншим проектом.

Згідно з договором, реконструкцію мають завершити до кінця року, однак підрядник обіцяє справитися раніше – до кінця літа. Звісно, якщо не буде затримок у фінансах і поставках будматеріалів. Орієнтовний час відкриття оновленої спортивної арени – вересень.

Не лише трьома потужними проектами нині живе Хуст. Втілюють тут і інші – не менш важливі. А стосуються вони здебільшого інфраструктури та освіти. Усі розпочаті проекти планують завершити найближчим часом.

Leave a Reply